Turkish Users

Page 2 of 2 FirstFirst 12
  1. ozziem
    ozziem
    Merhabalar herkese, ben de geç gördüm çağrıyı. Bu platformda böyle bir grup kurmanız çok güzel olmuş.
  2. BARLAS
    BARLAS
    Selam arkadaşlar,ben de şu Avrupa Şampiyonası'nda Milli Takımımız için yabancılar neler düşünüyor falan bi bakayım derken google'dan çıktı bu forum,güzel platform olmuş,toplam 20 kişi olduk sanırım Türkler olarak
  3. purple
    purple
    Herkese selam, ben de Barlas gibi tesaduf buldum, gayet güzel bir ortam gibi görünüyor.. umarım herkesin keyfi yerindedir.. akşamki maç da keyfimize keyif katar biraz zor olucak gibi görünüyor ama görücez bakalım
  4. BARLAS
    BARLAS
    akşamki maçı alırsak o gazla kupayı da alırız gibime geliyor Başarılar Türkiyemize...
  5. purple
    purple
    valla biz yendindikten sonra ispanya bir level atladı durdurablene aşkolsun
  6. Boyunayim
    Boyunayim
    Futbol olsun Basketbol olsun, Türkiye'nin büyük bir maçı olduğunda yabancı forumları tararım. İspanya zaferinden sonra bu siteyle karşılaştım, yorumcular ve aralarındaki dialog harika. Kafamı kaldıramıyorum resmen, tüm yorumları okuyorum hele hele yunanlıların ozziem'e duydukları saygı

Türk kullanıcılar grubunu kurmanız güzel olmuş, rahatça bulabiliriz birbirimizi. Dikkatimi çeken şey sitede haylice yunan kullanıcı var
  7. purple
    purple
    arkadaşlar merhaba, bu sezon eurolegue maçlarını hangi kanal yayınlıyor? nette baktım ama bulamadım..
  8. Mr. Aster
    Mr. Aster
    İkinci olduk beyler, bu arada Euroleague forumu gerçekten açılırsa atlarım oraya söyleyeyim...
  9. Worrax
    Worrax
    worrax.blogspot.com
  10. Tevfik1907
    Tevfik1907
    Herkese selam, bende yeni katıldım...
Results 11 to 20 of 20
Page 2 of 2 FirstFirst 12