Turkish Users

Page 1 of 2 12 LastLast
  1. MarkoMilic
    MarkoMilic
    Varızdır yahu 10 kişi, yok muyuz yoksa?
  2. Levenspiel
    Levenspiel
    Kayitlara degil de yoklamaya bakarsak yokuz...

Neyse arkadaslar, zaman icinde eminim ugrayan olacaktir. Bu grubu aslinda "bu da neymis, bi deneyelim" diyerek actim, ama ihtiyac halinde faydali bir amaca da yonlendirebiliriz... Ne bileyim, misal forum, yonetim, kullanicilar vs ile ilgili bir sikintiniz talebiniz filan olursa bana iletebilirsiniz...

Bu arada adim, Suleyman. Burdakilerin deyisiyle Sari Suleyman.
  3. phonix
    phonix
    varız varız
  4. MarkoMilic
    MarkoMilic
    Grup gayet faydalı lakin uğrayan yok, zaten foruma da ilgi az memleketten. Sene başında Gsbasket tayfasından gelenler olmuştu, kalıcı olacaklarını umuyordum ama Fantasy Challenge'da işler ters gitmeye başlayınca kayboldular. Sözüm sanadır Kerem, sesimi duyuyorsan beri gel...

İsmim İlker, yaş bu Cuma'dan itibaren 25, memleket de İstanbul. Öğrencilik sonrası zaman ayırmak epey zor oluyor ama daha sık konuşabilmek dileğiyle beyler...
  5. GSBasket
    GSBasket
    Selam,

Bir süredir yoğunluktan dolayı bazı sitelere ara vermeye başladım ve kurbanlardan biri de burası oldu. Fantasy'de kötü gittiğim doğru ama ondan değil de İnigilizce'den dolayı ara verdik sayılır aslında Okulda da her ders İngilizce olunca artık göresim gelmiyor şu dili ya

Bu arada ben de Kerem. gsbasket.org'daki kırmızı renkli vatandaşlardan biriyim. Birgün benim de gerçekten ama gerçekten Avrupa Basketbolu'nun konuşulduğu bir site açma düşüncem var. NBA'den tiksiniyorum ve Türkiye'de her yerde NBA sitesi var.
  6. TB-Fan
    TB-Fan
    gec gördüm ama sonunda dahil oldum gruba. bu sezon basketbol acisindan gecen seneye nazaran heyecansiz ve renksiz gecti benim acimdan. o yüzden forumlara da pek yazmadim. umarim Avrupa sampiyonasi ile baslayan saglam bir yil olur türk basketbolu icin ve bizim de istahimiz artar.
  7. Levenspiel
    Levenspiel
    hosgeldiniz arkadaslar, is guc derken, ben de ugramayali epey olmus...

eh, bizim icin cok da heveslenecek bisey olmadi TB-Fan'in dedigi gibi... siz yine de goz atin arada... pek tenha kaliyor buralar bazen...

neyse, bu yaz avrupa sampiyonasi var, biseyler yapariz belki... heyecani da yeter gerci..
  8. Preston Schumper55
    Preston Schumper55
    Bende varım. Memleket Samsun..
  9. AssAsin
    AssAsin
    Herkese merhaba arkadaslar...IBN'in eski uyelerinden sayilirim.Yaklasik 1 yildir yurt disindaydim ve siteye uzun suredir ugrayamadim.Bundan sonra bi aksilik olmazsa yeniden aranizdayim...Her yeri Litvanyalilarla,Yunanlilar sarmis, ortaligi fazla bos birakmamak lazim )
  10. tafmann
    tafmann
    Korkmayın beyler, 10 geldi, çift kale maç yapabiliriz
Results 1 to 10 of 20
Page 1 of 2 12 LastLast